Image default
Lajme VIP

Nora Istrefi shfaqet me plotë stil!

Nora Istrefi na ka habitur me paraqitjen e fundit.

Këngëtarja e njohur është aktive në rrjete sociale, ku ndanë foto të ndryshme për ndjekësit e saj.

Ajo së fundi ka ndarë disa imazhe në Instagram. E veshur me një fustan të shkurtë ka zbuluar linjat e bukura trupore dhe stilin e veshjes që si gjithmonë i pushton mediat me paraqitje.

Nora na ka bërë të mendojmë se është duke përgaditur diçka me këto foto, por nuk ka zbuluar asnjë detaj rreth tyre. /dailyshqip/

Related posts

Vera e uron Rita Orën për ditëlindje me këtë video

Gresa Editor

Diona Fona publikon këngën e re (VIDEO)

Gresa Editor

KDI: Korrupsioni prek të gjitha fushat e shoqërisë duke ua vjedhur të ardhmen gjeneratave të reja

Gresa Editor