Image default
Lajme

Mozzik dhe Loredana sjellin pamje nga klipi i ri

Edhe pse janë ndarë muzika i bashkon.

Mozzik dhe Loredana kanë ndërtuar një karrierë mjaftë të bujshme në estradën muzikore dhe numërojnë hite të shumta.

Ish-çifti ka kohë që kanë njoftuar që do të sjellin një album të përbashkët që titullohet “No rich parents”, i cili pritej të publikohet me 24 shtator.

Ata së fundi kanë prezantuar projektin e tyre të ri. Kënga titullohet “Immer wenn es regnet”, që në shqip përkthehet “Sa herë që bie shi”.

Klipi është xhiruar gjatë verës, para se çifti ti jepnin fund lidhjes së tyre.

Në kanalin Youtube ata kanë publikuar një pjesë të këngës, teksa shfaqen shumë të afruar me njëri-tjetrin. /dailyshqip/

 
 

Related posts

Ermal Fejzullahut ia hakojnë Instagramin

Gresa Editor

Përparim Rama betohet si kryetar i Komunës së Prishtinës

Gresa Editor

Propozohet që qeset e plastikës të bëhen me pagesë në Kosovë

Gresa Editor