Image default
Lajme VIP

Ja sa vjet mbush Yll Limani

Yll Limani sot feston ditëlindjen.

Këngëtari është shumë i dashur dhe i pëlqyer për publikun shqiptar.

Ai ëshë i lindur me 24 shtator, të vitit 1994 dhe festoi ditëlindjen e 27-të.

Përmes një postimi në InstaStory ai, ka ndarë me ndjekësit një foto nga fëmijëria e tij.

“Gëzuar ditëlindjen Yll”, shkroi Ylli në foto.

Ndryshe, sa i përket projekteve muzikore kënga e fundit e publikuar nga ai është kënga, “E di x Marre”, në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Elvana Gjata, projekt ky që u pëlqye mjaft shumë nga publiku. /dailyshqip/

Related posts

Florian Marku befason nënën e tij që se ka parë që 7 muaj (VIDEO)

Gresa Editor

Era Istrefi ka gjetur “paqe me veten”

Gresa Editor

Arta Nitaj sërish pushime në Dubai!

Gresa Editor