Image default
Lajme

Genta tregon një moment domëthënës me partnerin

Genta Ismajli ka ndarë një moment me fansat e saj.

Këngëtarja e njohur po kalon momente të bukura me partnerin e saj teksa shihen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Ajo përmes një postimi në InstaStory, ka treguar një moment të veçantë me të dashurin e saj.

Ata në këtë foto shfaqen të lumtur pranë njëri tjetrit dhe Genta zbuloi se ky është një moment domëthënës për çiftin.

“Nuk është fotoja më e mirë bashkë, por ky moment do të thotë shumë për ne…”, shkroi Genta.

Ndryshe, kujtojmë se Genta Ismajli muaj më parë ka publikuar projektin “Level up”, në bashkëpunim me reperin Fero. /dailyshqip/

Related posts

Vesa Luma ka mall për një person të familjes

Gresa Editor

Tragjedia në Deçan, 3 të vdekur dhe 1 i plagosur

Gresa Editor

KEDS po punon për shërbime sa më kualitative të energjisë elektrike

Gresa Editor